+48 24 277 52 22 kontakt@watermil.pl

Filtry dyskowe

Nieodłączną częścią wszelkich systemów nawadniających są filtry dyskowe z tworzywa sztucznego. Ważne jest to, aby cechowały się one wysoką jakością i doskonałą wydajnością. Wtedy będziemy mieć pewność, że wszelkie zanieczyszczenia zostaną skutecznie usunięte. W dłuższej perspektywie może to także w znaczny sposób wpłynąć na ilość i jakość upraw, zatem nie warto iść na kompromisy w kontekście jakości filtrów i najlepiej postawić na najlepsze dostępne na rynku rozwiązania.

Jeśli poszukujesz elementów najwyższej jakości, z pewnością będziesz zadowolony z naszych usług.

Każdy filtr dyskowy, który znajdziesz w naszej ofercie, cechuje się pełną funkcjonalnością i doskonałą wydajnością. Jest to zatem doskonała opcja zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla większych, rozwijających się przedsiębiorstw korzystających z rozbudowanych systemów nawadniania.

Sprawdź nasze pozostałe filtry:

Filtr dyskowy do usuwania zanieczyszczeń

Produkowane przez nas filtry dyskowe przeznaczone są głównie do usuwania z wody wszystkich zanieczyszczeń mechanicznych.

Zastosowanie filtrów dyskowych zapewnia doskonałą czystość wody, dzięki czemu wszelkiego rodzaju uprawy będą mogły cieszyć się doskonałą kondycją – niezależnie od swojej wielkości, rozległości i tego, z jakimi roślinami mamy do czynienia. Zasada działania filtra dyskowego jest bardzo prosta, ale pełni on niezwykle ważną rolę w systemie nawadniania.

Warto w tym miejscu zwrócić uwagę na najwyższą jakość filtrów i zaworów spustowych (np. 130 mikronów). W naszej ofercie znajdują się produkty, których z pewnością nie powstydziliby się nawet najlepsi specjaliści z branży. Oferujemy również dyski czerwone, gwarantujące doskonałą jakość przepływu oraz skuteczne usuwanie wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń – niezależnie od rodzaju i wielkości instalacji nawadniającej.

Wysoki stopień filtracji wody

Cechą wyróżniającą nasze produkty jest ich skuteczność. Zależy nam na zadowoleniu każdego klienta, dlatego oferujemy filtry dyskowe, które doskonale czyszczą wodę wykorzystywaną w systemach nawadniania. Brak zanieczyszczeń jest bardzo ważny, niezależnie od rodzaju i wielkości upraw, a my jesteśmy w stanie to zagwarantować. Warto także zwrócić uwagę na fakt, że dostawa zamówionych produktów przeprowadzana jest bardzo sprawnie, więc w niedługim czasie po złożeniu zamówienia będziesz mógł cieszyć się z produktów, których zasada działania jest bardzo prosta, ale funkcjonalność – nie do przecenienia.

Obszerny wybór dysków to nasza specjalność – jesteśmy liderami w tej branży od wielu lat, nieustannie poszerzając stale rosnące grono stałych klientów. To pokazuje, że oferowane przez nas filtry dyskowe są produktami najwyższej jakości. Potwierdzają to także liczne pozytywne opinie, które otrzymujemy zarówno od klientów prywatnych, jak i od przedstawicieli największych firm zajmujących się różnego rodzaju uprawami. Dzięki nam mogą oni świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Filtry dyskowe do oczyszczania wody

Filtry dyskowe posiadają dużą powierzchnię filtracyjną i cechują się wysokim współczynnikiem filtracji wody z wszelkich zanieczyszczeń, dlatego też znajdują one szerokie zastosowanie w ogrodnictwie.

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
0 based on 3 votes
Brand Name
Watermil
Product Name
Filtry dyskowe
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.