+48 24 277 52 22 kontakt@watermil.pl

O nas

WATERMIL to polski producent linii kroplujących. Ta polska marka bazuje na ponad 40-letnim doświadczeniu w branży nawodnień, jakim mogą poszczycić się jej właściciele.

Produkcja linii kroplującej to ich wieloletnie marzenie, ale też strategiczny cel, zrealizowany w roku 2017. Aby to się stało, niezbędny był zakup profesjonalnych maszyn do produkcji, a także stworzenie nowoczesnego laboratorium do badania surowca i produktu finalnego.

Początek marki to uruchomienie produkcji linii kroplującej na licencji znanego na całym świecie producenta – marki RIVULIS. Autoryzacja produkcji przez firmę Rivulis to ewenement na skalę światową. Aktualnie nasza fabryka jest jedynym prywatnym przedsiębiorstwem produkcyjnym posiadającym akredytację Rivulis. Dzięki przejęciu know-how RIVULIS (słynącego na całym świecie z doskonałych parametrów emitera PLASTRO) oraz testowaniu produktów w nowoczesnym laboratorium linie kroplujące WATERMIL szybko zdobyły zaufanie Klientów.

Aktualnie rozbudowujemy ofertę WATERMIL o produkty, których nie znaleźliśmy u innych producentów. Produkty te powstają w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.